Aktaş Tercüme
   

1980
   ENGLISH GERMAN FRENCH RUSSIAN CHINESE GREEK ITALIAN KOREAN JAPANESE SPANISH
Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz Tercüme Fiyatları İnsan Kaynakları İletişim ReferanslarISO 9001 Kalite Belgemiz


 

AktasTercume.com.tr > Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Diller > Tercüme Çeviri Dilleri > Hırvatça tercüme çeviri


Hırvatça Tercüme Çeviri Hizmeti

   

Hırvatça tercüme çeviri hizmeti;  Tercüme büromuzun Hırvatça dilinde hazırlanmış, ticari, finans,  teknik, hukuki, edebi, sanatsal, tıbbı, medikal, makine, mekanik, akademik, elektrik, elektronik ve diğer konulardaki kurumsal ve bireysel belgelerinizin tercümeleri konusunda verdiğimiz hizmetimizdir.

Tercüme bürosu olarak, başta  Hırvatçadan Türkçeye veya Türkçeden Hırvatçaya tercüme olmak üzere, her konuda yazılı ve sözlü tercüme çeviri hizmeti vermekteyiz.

Tercüme büromuz ayrıca Hırvatçadan dünyada konuşulan diğer resmi dillere veya bu dillerden Hırvatçaya tercüme çeviri hizmeti vermektedir.

Tercüme büromuz noter yeminli tercüme bürosu olup 1980 yılından beri yeminli tercüme çeviri hizmeti vermektedir. Kurumsal ve bireysel tercüme çeviri hizmeti veren tercümanlarımız en az 10 yıl deneyimli olup konularında uzmandır. Şirketimiz ISO 9001 Kalite belgeli olup yaptığı Hırvatça tercümelere kalite garantisi vermektedir.

 

Hırvatça tercüme çeviri kalitesi

İstenilen kalitede Hırvatça tercüme çeviri hizmeti verebilmemiz için, tercümesi yapılmak üzere şirketimize göndereceğiniz asıl belgenin, dil bilgisi kurallarına uygun ve anlaşılır cümlelerden oluşması gerekmektedir.

Özellikle Hırvatçadan Türkçeye tercümesi yapılmak üzere şirketimize gönderilen asıl belgelerin bazılarında, belgeyi hazırlayan yetkilinin yeterli derecede Hırvatça dil bilgisine sahip olmaması nedeniyle, belgenin içeriği tam anlaşılamamaktadır. 
Bu durum özellikle uzak doğu kökenli firmaların belge, katalog ve sözleşme tercümelerinde daha sık görülmektedir.

Bazı hallerde Türkçeden Hırvatçaya tercümesi istenen belgenin içeriği çok uzun ve anlaşılmaz cümlelerden oluşabilmekte ve dil bilgisi kurallarına tam uyulmadığı görülmektedir.

Şirketimiz Hırvatça dilinde tercüme kalitemizi görmeniz için, yarım sayfa (500 karakter) ücretsiz deneme çevirisi yapmaktadır.

Hırvatça dilindeki belgelerin çevirileri süresi nedir?
Deneyimli bir tercüman, Hırvatçadan Türkçeye veya Türkçeden Hırvatçaya 1 günde(8 saatte) ortalama olarak 20,000 karakter (20 sayfa) çeviri yapabilir. Çok acil durumlarda, tercümesi yapılacak belgenin içeriğine göre maksimum 30,000 veya 40,000 karakter tercüme yapabilir.

 

 

 

Hırvatça tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konular  

  

   Hırvatça yeminli tercüme, Hırvatça noter tasdikli tercüme, Hırvatça yazılı tercüme,  Hırvatça sözlü tercüme,  Hırvatça deşifre tercüme,  Hırvatça teknik tercüme, Hırvatça tıbbı tercüme, Hırvatça hukuki tercüme, Hırvatça akademik tercüme, Hırvatça kitap tercüme,  Hırvatça katalog tercüme,  Hırvatça broşür tercüme, Hırvatça reklam metni tercüme, Hırvatça tez tercüme, Hırvatça web sitesi tercüme ve diğer konulardaki tercümeleriniz için profesyonel anlayış ile hizmetinizdeyiz.

 

  

 
Web Site içi arama
KURUMSAL REFERANSLAR
Üye girişi ::
HABERLER & DUYURULAR
SPONSOR BAĞLANTILAR

Google 'un Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Türkçe Picasa'yı İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Bedava Picasa'yı Yükleyin
Yeni! Şimdi Picasa Web Albümlerinde ve Türkçe.

Artık Türkçe


Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz Tercüme Fiyatları İnsan Kaynakları İletişim Referanslar

 Copyright © 2004 Aktaş Tercüme Tüm hakları saklıdır.

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.